Učitel Anna - výuka českého jazyka, francouzštiny, tvůrčího pasní, žurnalistiky v

Protože jsem momentálně v zahraničí, výuka by v tuto chvíli probíhala na dálku. Časově jsem úplně flexibilní, přizpůsobím se :) Co se týče způsobu výuky, každý žák je jiný, a proto bychom styl vyučování probrali na první hodině. Někomu víc sedne vysvětlování, někdo k pochopení nejraději dojde sám a stačí mu jen trochu pomoci. Podle mě je nejlepší kombinace obojího, jsem schopná výuku "ušít" na míru. ČESKÝ JAZYK: ráda vysvětlím, jak a proč v četšině používáme různé jevy, zjednoduším látku, pomohu zapamatovat si určitá pravidla FRANCOUZŠTINA: konverzace, gramatická cvičení, výuka výslovnosti, mohu prolnout s příklady z praxe, v zemi jsem žila.

Anna

Dobrý den, ahoj! Jmenuju se Anička a nabízím doučování z češtiny a francouzštiny. Rok jsem studovala ve Francii a jazyku jsem se i nadále intenzivně věnovala. Vím, že frájina může být pěkným oříškem, a tak ráda pomohu. Sama jsem musela překonat několik překážek, abych se tento jazyk naučila, ale společně to zvládneme :) Nabízím také doučování češtiny, několik let jsem pracovala jako redaktorka a vím, že český jazyk dokáže potrápit. Ráda vysvětlím, jak to vlastně funguje.

 Český jazyk    Francouzština    Tvůrčí psaní    Žurnalistika  
  Vlastní prostory   Domluvené prostory
  Školka   ZŠ - první stupeň   ZŠ - druhý stupeň   Střední škola   Vysoká škola   Dospělí
  Dopoledne   Odpoledne   Večer   O víkendu
Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  
  190 - Kč