Výběr z učitelů, kteří vyučují online přes Internet, Skype, Facebook, WhatsApp, apod.

Míša

Míša - výuka fyziky online

  Fyzika     Skype     Messenger     E-mail     Viber     WhatsApp  

Ráda se s vámi zaměřím na cílenou přípravu na test, pochopení a splnění domácích úkolů či vysvětlení látky. Vše s trpělivostí a hravými metodami. Na stylu výuky se můžeme domluvit.

Tereza

Tereza - výuka němčiny online

  Němčina     Skype     Messenger     WhatsApp  

Při prvním setkání vždy zjistím přesné potřeby studenta a během pár dní vytvořím plán podle jeho individuálních potřeb. U dětí se snažím vytvářet příjemné prostředí a motivaci k tomu, aby měly ze…

Michaela

Michaela - výuka italštiny online

  Italština     Skype     Messenger     Viber     WhatsApp  

Ciao! Jsem překladatelka a tlumočnice do italského jazyka a již několik let italštinu také učím. Větší část posledních 8 let jsem strávila pracovně v Itálii, s italštinou mám tedy bohaté zkušenosti a…

Jana

Jana - výuka dějepisu online

  Dějepis     Messenger     E-mail     Viber     WhatsApp  

Učím skrze prožitky, obrazy a umělecká díla, příběhy, životy slavných lidí, souvislosti. Snažím se objevit spolu s dítětem/studentem otisk doby a osobní zprávu pro něj. Pro přiblížení atmosféry ráda…

Veronika

Veronika - výuka jógy online

  Jóga     Skype     Messenger     E-mail     Viber     WhatsApp  

Flexibilita je dnes základ, tedy jsem schopna lekci/výuku/konverzaci přizpůsobit potřebám studenta, s ohledem na předchozí domluvu.

Klaudia

Klaudia - výuka čínštiny online

  Čínština     Messenger     E-mail  

Možnosť aj výuky cez Skype.

Nenašli jste vhodného online učitele ?

Nenašli jste vhodného učitele nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem ? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)