Výběr z doporučených učitelů, trenérů a instruktorů

Tereza

Tereza - výuka českého jazyka

  Český jazyk     Nymburk

Český jazyk vyučuji podle učebnic didaktis - literaturu ráda vyprávím a gramatiku vyučuji metodou pokus/omyl. Nechám studenta, aby o problému popřemýšlel, poté mu to vysvětlím a nechám ho to na jiném příkladu vysvětlit zpětně, abych nově získané…

Petr

Petr - výuka Databáze MySQL

  Databáze MySQL     Tachov

Mám dlouholeté zkušenosti s programováním webových i serverových aplikací. Více v profilu. V současné době jsem hodně pracovně vytížen, takže nabízím spolupráci spíše jen konzultační než pravidelnou výuku.

Karolína

Karolína - výuka angličtiny

  Angličtina     Praha

Snažím se o důkladné vysvětlení učiva za použití příkladů tak, aby student pochopil správně principy a nemusel se učit logické věci zpaměti. Tempo uzpůsobím potřebám studenta.

Michaela

Michaela - výuka českého jazyka

  Český jazyk     Česká Třebová

procvičování probíraného učiva ve škole

Bára

Bára - výuka češtiny pro cizince

  Čeština pro cizince     Praha

Doučuji čj (i pro cizine), matematiku, hebrejštinu, angličtinu Z učebnic žáků, formou hry nebo z vlastních materiálů . Záleží na domluvě. Dále mohu doručit nebo pomoci s mnoha dalšími předměty a dovednostmi. Nabízím zároveň i náhled do kultury…

Veronika

Veronika - výuka angličtiny

  Angličtina     Havlíčkův Brod

Výuka je vždy individuální, podle potřeb a cílů studenta. Lze společně vytvořit aplikaci pro intenzivnější procvičování slovní zásoby.

Nenašli jste vhodného učitele ?

Nenašli jste vhodného učitele nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem ? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)